Home / Strój Barcelony Dla Dziecka Były Zawodnik Manchester

Strój Barcelony Dla Dziecka Były Zawodnik Manchester

Koszulka Barcelony Dla Dziecka  były zawodnik Manchesteru City zostanie „nowym Sancho” w Dortmundzie? w Dortmundzie? in Dortmund? 'w Dortmundzie? 'in Dortmund?

W play-offach będzie więcej niespodzianek, ale zanim mecze się rozpoczną, przyjrzyjmy się pięciu rzeczom, których nauczyliśmy się podczas weekendu, a także kilku przemyśleniom przed play-offami:

CZY DWÓCH KOLEJNYCH KLASYKÓW MOŻE DAĆ WIĘCEJ DRAMATU? Po raz szósty i siódmy w 2016 roku spotkają się dwaj najwięksi rywale Meksyku. Chivas nr 4 zmierzy się z numerem 5 America w ćwierćfinale Liguilla po remisie obu drużyn w ten weekend. Chiva nie mógł pokonać Necaxy (więcej w punkcie 3), podczas gdy Ameryka zremisowała 3:3 z Pachucą. Drużyny ścierały się raz w każdym krótkim turnieju, w półfinale Copa MX, a także spotkały się w play-offach Clausury.

Z wyjątkiem ligowego zwycięstwa Chivasu 3:0 w sierpniu, wszystkie mecze były zacięte. Ale z wyjątkiem meczu pucharowego, wszystkie były nieco Koszulka Piłkarski  rozczarowujące pod względem jakości. Obie drużyny były solidne w ciągu ostatnich kilku tygodni, przy czym Ameryka spokojnie zebrała serię ośmiu meczów bez porażki w lidze (być może