Home / Martínez: Chwalę Tylko Messiego

Martínez: Chwalę Tylko Messiego

Argentyński bramkarz Martínez został zapytany na spotkaniu ze swoimi wiernymi kibicami: kto jest lepszy Messi czy Ronaldo? Martínez jak zawsze chwalił Messiego i powiedział, że piłkarska kariera Messiego została zakończona.

Inny reprezentant Argentyny, Paredes, również niedawno ujawnił, że dla zawodnika możliwość noszenia Koszulka Piłkarska Reprezentacja  jest niezwykle chwalebną i cudowną rzeczą, ale powtarzające się kontuzje przed mistrzostwami świata sprawiły, że czuł się niekomfortowo, załamał się i ronił łzy. Paredes w końcu spełnił swoje życzenie na scenie Pucharu Świata. Po zdobyciu tytułu jego uścisk z Messim zostanie zapamiętany w jego życiu i zaimponuje fanom.

Jednak dwóch kochających Messiego Argentyńczyków może pokusić się o kopnięcie Garnacho. 19-letni Garnacho pozwolił dwóm krasnoludkom założyć na swoje urodziny odpowiednio Koszulka Piłkarska  reprezentacji Portugalii i Argentyny, trzymając tort urodzinowy, aby go uczcić. Wywołało to wiele kontrowersji! Wielu internautów nawet komentowało: Martinez, odłóżmy Messiego i Ronaldo na bok, zajmijmy się najpierw tym zbuntowanym chłopcem; Paredes, ty i Paul rozmawiacie o tym, jak poradzić sobie z Garnacho na następnym obozie treningowym reprezentacji narodowej!