Home / Arsenal Pożegnał Się Z Xhaką

Arsenal Pożegnał Się Z Xhaką

Nabytki Arsenalu na rynku transferowym tego lata rzadko otwierały tryb błyskawiczny i szybko wygrywały Timber, Rice, Haverts itp. W tym samym czasie Xhaka również ogłosił swoje odejście z zespołu i pożegnał się z numerem 34 Koszulka Piłkarska . Szybkość zaskoczyła wszystkich!

Po siedmiu latach gry w Premier League szwajcarska gwiazda wróciła do Bundesligi i przeniosła się do Bayeru Leverkusen za 25 mln euro. W rzeczywistości odejście Xhaki z zespołu nie jest już tajemnicą. Ostatni mecz Arsenalu, fani powitali Xhakę bezpośrednio na trybunach: Jeśli to koniec historii, do widzenia! Granit!

Xhaka był w gorącym stanie w zeszłym sezonie. Wcześniej zawsze dawał ludziom poczucie lekkomyślnej niestabilności na korcie. Ale w rzeczywistości, w ciągu 7 sezonów w Koszulka Arsenal , Xhaka nie ma rekordu czerwonej kartki od 4 sezonów. Fani również mieli mieszane uczucia co do odejścia Xhaki, a Xhaka również milczał po zakończeniu sezonu, cierpliwie czekając na transfery. Kiedy Leverkusen oświadczył w Internecie, że dobrze zaopiekuje się Xhaką, wiadomości fanów Arsenalu sprawiły, że ludzie poczuli się trochę smutni: „Proszę!”