Home / Rdzeń Jest Prawie Wydrążony

Rdzeń Jest Prawie Wydrążony

W Serie A w letnim okienku sytuacja wygląda niejasno. Fratesi, pomocnik noszący Sassuolo Koszulka Piłkarska , zapoczątkował bitwę z Romą, Interem Mediolan, AC Milan i Juventusem; i Scamaka zwróciły również uwagę Romy, AC Milan i innych drużyn...

Wspaniała okazja, jaką były transfery w Serie A, nie może ukryć spustoszenia spowodowanego wielkimi przetasowaniami. Drużyna mistrzowska Naples potwierdziła, że Kim Min-jae opuścił zespół, a złoty medalista Osmeen wydaje się nie być w stanie go utrzymać, a także Onana i Brozovi Qi z Interu Mediolan, seria młodych zawodników z Rzymu i tak dalej.

Wśród nich najbardziej tragiczny był transfer Tonali, który nosił Koszulka AC Milan  z numerem 8, co zaskoczyło wielu fanów, podobnie jak wielki szok wywołany zwolnieniem dwóch sztandarowych postaci Maldiniego i Massary. Kiedy Theo, Maignan i Kalulu są również wyceniani przez Red Bird Group, kiedy rdzeń zespołu jest prawie wykopany, jak daleko może zajść Milan w nowym sezonie? Fani nie mogą sobie tego wyobrazić!