Home / Trener José Mourinho Przywraca Paulo Dybali Pewność Siebie

Trener José Mourinho Przywraca Paulo Dybali Pewność Siebie

Paulo Dybala nie trafił do kadry na Copa América, ale awansował na Mistrzostwa Świata FIFA. Trener reprezentacji Argentyny w piłce nożnej Lionel Scaloni wpisał nazwisko Paulo Dybali do kadry narodowej i jest bardzo szczęśliwy, że może grać w reprezentacji. Paulo Dybala całuje Koszulka Argentyna , w której zdobył mistrzostwo świata FIFA.

Znakomity występ Paulo Dybali w finałach Mistrzostw Świata FIFA jest nierozerwalnie związany z zaufaniem trenera AS Roma, José Mourinho. Nawet jeśli główny trener José Mourinho udziela wywiadów mediom, nie może ukryć swojej miłości do Paulo Dybali. Minione lato było najgorszym okresem w karierze Paulo Dybali. Nie dostał przedłużenia kontraktu Juventusu i zdecydował się odejść. A trener AS Roma, José Mourinho, zaprosił Paulo Dybalę, by dołączył do nowego zespołu jako wolny agent. Paulo Dybala nie opuścił znajomej Serie A, po prostu kontynuował grę w innej drużynie. Wcześniej Paulo Dybala był przesłuchiwany przez kibiców z powodu słabego występu, a kontuzja również spowodowała poważne pogorszenie jego stanu. To jest też powód, dla którego Juventus nie mógł zapewnić przedłużenia kontraktu, nie widział przyszłego potencjału Paulo Dybali.

Paulo Dybala zapoczątkował własną ceremonię powitania po zakończeniu nowego kontraktu. Widział okrzyki niezliczonych fanów w Koszulka AS Roma . Ambitny główny trener José Mourinho, który dał Paulo Dybali szansę na wykazanie się. Paulo Dybala stopniowo grał dobrze w AS Roma, a także z powodzeniem został wybrany do reprezentacji Argentyny w piłce nożnej. Wygrał już Mistrzostwa Świata FIFA i chętnie pomoże AS Romie zdobyć tytuł Serie A, kiedy wróci do Serie A.