Home / Victor Osimhen Z Napoli Jest Liderem Tabeli Strzelców Serie A

Victor Osimhen Z Napoli Jest Liderem Tabeli Strzelców Serie A

Nie ma niepewności co do mistrzostw Serie A w tym sezonie, a Napoli ponownie zdobędzie mistrzostwo ligi po 33 latach. To powód do radości dla wszystkich graczy Napoli, którzy dzięki mistrzostwom Serie A oddadzą hołd królowi futbolu Diego Maradonie. Victor Osimhen z Napoli był znakomity w meczu, a jego Koszulka Piłkarska z numerem 9 przyciągnęła uwagę fanów.

Spośród wszystkich klubów w pięciu głównych ligach Napoli ma najbardziej stabilne wyniki. Zwycięska passa Napoli w lidze, drużyna ma przewagę w pierwszej rundzie pucharowej Ligi Mistrzów UEFA. Główny trener Luciano Spalletti jest chwilowo zadowolony z wyników zespołu w dwóch różnych rozgrywkach, a zespół musi jeszcze awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów UEFA. Niebieska Koszulka SSC Napoli przyciągnęła uwagę mediów w Lidze Mistrzów UEFA, a wielu fanów pomyślało również o okresie, w którym Diego Maradona grał w drużynie. Ponieważ obrońcy tytułu mistrzów Serie A, AC Milan, Inter Mediolan i Juventus, nie radzili sobie stabilnie w tym sezonie, zapewniło to Napoli dogodną przestrzeń do zdobycia mistrzostwa. W szczególności Juventus został ukarany za problemy finansowe, a zespół został ukarany przez ligę odjęciem 15 punktów.

Znakomity rekord Napoli wynika z występów graczy, Victor Osimhen i Khvicha Kvaratskhelia stali się najlepszą kombinacją w drużynie. Victor Osimhen to utalentowany napastnik, który wyszedł ze slumsów, a teraz jest gwiazdą numer jeden w reprezentacji Nigerii w piłce nożnej. Jego styl gry na korcie jest bardzo podobny do Didiera Drogby i Samuela Eto'o, ma doskonałą jakość fizyczną i mocne uderzenie. Victor Osimhen zajmuje obecnie pierwsze miejsce na liście strzelców Serie A i zapoczątkuje pierwsze mistrzostwo Serie A w swojej karierze.