Home / Benfica Stała Się Najbardziej Utytułowanym Klubem Okienka Transferowego

Benfica Stała Się Najbardziej Utytułowanym Klubem Okienka Transferowego

Benfica wprowadziła własne korzyści transferowe i nigdy nie zazdrościła klubom udanych transferów latem. Wielu fanów czekało na żarty z Benfiki w zeszłym miesiącu, ale znakomity występ Enzo Fernándeza na Mistrzostwach Świata FIFA zapewnił Chelsea nowy kontrakt. Koszulka Benfica Enzo Fernándeza zostanie pozostawiona innym zawodnikom, którzy sprawdzą się w Premier League.

AFC Ajax, Borussia Dortmund i Benfica, te trzy kluby mają bardzo podobne modele biznesowe. Oba kluby są najbardziej znane w piłce nożnej z handlu młodymi zawodnikami i odnoszą sukcesy pod względem zarobków transferowych. Benfica nigdy nie została dotknięta transferami innych klubów, nawet jeśli AFC Ajax sprzedał Antony'ego za wysoką opłatę transferową. Jest też Erling Haaland z Borussii Dortmund do Manchesteru City, a teraz Enzo Fernández z Benfiki do Chelsea. Antony, Erling Haaland i Enzo Fernández, wszyscy wybrali kluby Premier League, aby się wykazać. Ich wybór można też postrzegać jako platformę rozwojową dla wielu młodych graczy. Poziom rywalizacji i wpływy Premier League już ich przyciągają.

Postawa Benfiki jest kluczem do udanego transferu Enzo Fernándeza, a zespół przywiązuje również dużą wagę do jego rozwoju w zespole. Zimowe Mistrzostwa Świata FIFA stworzyły okazje dla Enzo Fernándeza i Benfiki, podczas gdy reprezentacja Argentyny w piłce nożnej zdobyła mistrzostwo. Enzo Fernández pocałował Koszulka Argentyna , kiedy zdobył mistrzostwo. Rozumie znaczenie Mistrzostw Świata FIFA dla reprezentacji narodowej. Teraz Enzo Fernández stał się obiektem zainteresowania mediów, jego nową tożsamością jest zawodnik Chelsea.