Home / 38-letni Cristiano Ronaldo Prowadzi Portugalię Do Dwóch Zwycięstw Z Rzędu

38-letni Cristiano Ronaldo Prowadzi Portugalię Do Dwóch Zwycięstw Z Rzędu

Kibice reprezentacji Portugalii w piłce nożnej ponownie oklaskiwali i dopingowali Cristiano Ronaldo, którego kariera nie ma zamiaru się poddawać. Cristiano Ronaldo wie lepiej niż jakikolwiek zawodowy zawodnik, że jego występ w grze zasłuży na szacunek fanów. 38-letni Cristiano Ronaldo poprowadził reprezentację Portugalii w piłce nożnej do dwóch kolejnych zwycięstw w UEFA Euro 2024 i nadal nosi opaskę kapitańską na Koszulka Piłkarska .

Po tym, jak Cristiano Ronaldo pożegnał się z rozczarowującym 2022 rokiem, zapoczątkował wiele dobrych rzeczy w 2023 roku. Cristiano Ronaldo nie tylko miał znakomity występ w Al Nassr FC, ale nadal regularnie grał w reprezentacji Portugalii w piłce nożnej. W zeszłym roku Cristiano Ronaldo przeszedł od zwykłego zawodnika do rezerwowego w Manchesterze United i był rezerwowym reprezentacji Portugalii w piłce nożnej na Mistrzostwach Świata FIFA. Cristiano Ronaldo cieszy się zaufaniem głównego trenera Al Nassr FC, Rudiego Garcii, a system taktyczny głównego trenera kręci się wokół niego. Nie zawiódł trenera, a każda zdobyta przez niego bramka w drużynie jest tego najlepszą ilustracją. Po wyeliminowaniu reprezentacji Portugalii w piłce nożnej z Mistrzostw Świata FIFA nowy trener Roberto Martínez zastąpił Fernando Santosa.

Zanim trener reprezentacji Portugalii w piłce nożnej Roberto Martínez ogłosił skład, wiele osób w świecie zewnętrznym uważało, że Cristiano Ronaldo nie powinien być wybierany. Jednak nowy trener Roberto Martínez nalegał, aby Cristiano Ronaldo został wybrany do reprezentacji Portugalii w piłce nożnej i nadal znajduje się na liście startowej reprezentacji. Cristiano Ronaldo nie może się doczekać, by zmienić Koszulka Portugalia , widząc szacunek i zaufanie nowego trenera Roberto Martíneza. Po tym, jak reprezentacja Portugalii w piłce nożnej odniosła dwa kolejne zwycięstwa, Cristiano Ronaldo stanął na boisku i rozejrzał się pełen pewności siebie.