Home / Luka Modrić, Godny Przyszłości, Ogłasza Zakończenie Kariery W Realu Madryt

Luka Modrić, Godny Przyszłości, Ogłasza Zakończenie Kariery W Realu Madryt

Stadion Santiago Bernabéu książę Raúl i zasłużony bramkarz Iker Casillas, którzy nie mają możliwości przejścia na emeryturę w Realu Madryt. Byli kapitanowie Sergio Ramos i Cristiano Ronaldo nie cieszyli się emeryturą w Realu Madryt, a Luka Modrić zapowiedział zakończenie kariery w Realu Madryt w przyszłości. Prezydent Florentino Pérez Rodríguez jest chętny do zaoferowania Luce Modrićowi nowego kontraktu, a na Koszulka Real Madryt z numerem 10 wygrawerowano jego metkę.

Luka Modrić otrzymał od Realu Madryt propozycję przedłużenia kontraktu, co będzie jego ostatnim. Chociaż Al Nassr FC Cristiano Ronaldo zaprosił Lukę Modrića, by do niego dołączył, wolał zostać w Realu Madryt. Luka Modrić chce po prostu ogłosić zakończenie kariery w Realu Madryt, czego nie doświadczyło wielu kolegów z drużyny. Luka Modrić podbił kibiców stadionu Santiago Bernabéu swoją doskonałą konkurencyjnością i niezastąpioną rolą. Real Madryt dobrowolnie przedłużył kontrakt Luki Modrićowi, nie tylko dlatego, że zdobył wiele mistrzostw, ale także dlatego, że jest najstarszym strzelcem bramki w La Liga i Lidze Mistrzów UEFA. Chociaż niektóre z wyróżnień Luki Modrića nie są oczywiste, to w wieku 37 lat nadal ma doskonałe zdolności atletyczne.

Luka Modrić poprowadził reprezentację Chorwacji w piłce nożnej do trzeciego miejsca w Mistrzostwach Świata FIFA, które odbyły się w Katarze w zeszłym roku. Koszulka Chorwacja z numerem 10 jest dumą Luki Modrića i ani on, ani jego koledzy z reprezentacji nie cofnęli się. Niezależnie od rekordu Luki Modrića w Mistrzostwach Świata FIFA, nadal są reprezentacją narodową godną szacunku niezliczonej rzeszy kibiców. W Realu Madryt nie brakuje dobrych piłkarzy, ale zespół nie znalazł jeszcze idealnego następcy Luki Modrića.