Home / Manchester United Strzelił Dwa Gole W Ciągu Pięciu Minut

Manchester United Strzelił Dwa Gole W Ciągu Pięciu Minut

Premier League weszła w 23. rundę, a Manchester United zmierzy się w tej rundzie z Leeds United. Kilka dni temu Manchester United grał na wyjeździe z Leeds United i oba zespoły zremisowały 2:2. W tym meczu to, czy Manchester United zdoła pomścić swoją hańbę, wymaga wspólnego wysiłku zawodników w Koszulka Piłkarska .

Manchester United i Leeds United są również historycznymi rywalami, ale wraz z rozwojem Manchesteru United, obecnej siły Leeds United nie można już porównywać z Manchesterem United. W tej rundzie rozgrywek obie strony martwiły się o siebie i żadna nie zdobyła punktów. Do czasu wejścia obu drużyn na drugą połowę, Manchester United przełamał impas w 80. minucie i Manchester United prowadził z Leeds United 1:0. Kibice w Koszulka Manchester United dopingowali gola. Ten gol jest 13. golem zdobytym przez Rashforda po mundialu. Zaledwie 5 minut później Manchester United ponownie zdobył bramkę, 2:0.

W końcówce meczu Manchester United pokonał Leeds United 2:0. Manchester United plasuje się obecnie w pierwszej trójce tabeli Premier League.