Home / Antoni Udowadnia Swoją Wartość

Antoni Udowadnia Swoją Wartość

We wczorajszej Lidze Europy Manchester United pokonał u siebie Barcelonę 2:1, wyeliminował gola z łącznym wynikiem 4:3 iz powodzeniem awansował do 1/8 finału. Tysiące fanów w Koszulka Piłkarska dopingowało ich i kibicowało. W tym meczu Manchester United nie tylko wygrał mecz, ale był w stanie płynnie awansować. Największą zasługą jest Anton.

W pierwszej rundzie poprzedniej rundy oba zespoły zremisowały 2:2. Dlatego w tej grze los zadecyduje, kto odpadnie. W pierwszej połowie meczu rzut karny Lewandowskiego dał Manchesterowi United straty u siebie. Nie trzeba było długo czekać, aby Manchester United wyrównał w drugiej połowie. Mecz doszedł do impasu, a Antony, który miał na sobie Koszulka Manchester United , wstał i pomógł Manchesterowi United strzelić zwycięskiego gola w 73. minucie, 2-1. W kolejnym meczu żadna ze stron nie dokonała przełamania i Manchester United wygrał 2:1.

Dzięki bramce Antony'ego Manchester United skutecznie wyeliminował Barcelonę, co podniosło morale graczy Manchesteru United. Jednocześnie miliarder również udowodnił swoją wartość w tej bitwie.