Home / Największa Porażka Manchesteru United Od Stulecia

Największa Porażka Manchesteru United Od Stulecia

Wierzę, że fani, którzy śledzą Premier League od mundialu wiedzą, że Manchester United znajduje się w trendzie wzrostowym. Uszczęśliwiło to fanów na całym świecie, którzy posiadają koszulki piłkarskie Manchesteru United. Dlatego gdy spotka mocnego przeciwnika, również pomyślimy, że nie przegra zbyt mocno. Kiedy jednak spotkały się dublety Premier League, Manchester United został zmiażdżony, pozostawiając fanów w tej chwili bez słowa.

Manchester United rzucił wyzwanie Liverpoolowi w meczu wyjazdowym. Nie mogliśmy się spodziewać stanu drużyny Manchesteru United. Wszyscy zawodnicy byli w kryzysie, a pomoc i pole obrony były jeszcze bardziej katastrofalne. W drugiej połowie zawodnicy w koszulka Manchester United kompletnie stracili ducha walki. Zostali pokonani przez Liverpool 0-6 bez żadnej siły bekhendowej. W tym momencie fani z pewnością będą besztać w swoich sercach, co wy wszyscy robicie.

0-7, na koniec meczu, myślę, że każdy zawodnik Manchesteru United był zawstydzony, bo ten rekord jest naprawdę żenujący.