Home / Harry Kane Może Chcieć Zostać W Tottenham Hotspur

Harry Kane Może Chcieć Zostać W Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur wciąż nie chce oddać Harry'ego Kane'a, więc jaką ostatecznie podejmie decyzję? W ciągu ostatnich dwóch lat były zespoły, które chciały pozyskać Harry'ego Kane'a, ale ostatecznie im się to nie udało. Czy to naprawdę jedyny powód, dla którego Tottenham Hotspur nie chce go puścić? Teraz wielu ludzi uważa, że Harry Kane nie odważy się podjąć mentalnego wyzwania. Boi się, że gdy zdejmie Koszulka Tottenham Hotspur i się pożegna, dołączenie do innych drużyn nie będzie traktowane poważnie. W końcu Tottenham Hotspur zawsze miał Harry'ego Kane'a jako główną postać i jest szanowany przez wszystkich w drużynie.

Jeśli Harry Kane nadal zdecyduje się zostać w Tottenham Hotspur, może być mu trudno zdobyć mistrzostwo w swojej karierze. Taka jest prognoza wielu fanów dotycząca przyszłości Harry'ego Kane'a. W końcu niemożliwe jest, aby Tottenham Hotspur zdobył mistrzostwo Premier League z siłą Tottenham Hotspur. Tottenham Hotspur jest skłonny dodać kilku kolegów z drużyny do Harry'ego Kane'a w każdym sezonie, ale dziesięć lat później zespół nadal nie odniósł ostatecznego zwycięstwa.

Tym razem Tottenham Hotspur wydał 40 milionów euro, aby podpisać kontrakt z Jamesem Maddisonem, mając nadzieję na zwiększenie możliwości pozycji pomocnika zespołu. Gdy Leicester City wkroczyło w zamęt spadkowy, wybitni gracze w drużynie mogli jedynie zmienić Koszulka Piłkarska . Obecnie Leicester City pozwala graczom na swobodny wybór opuszczenia lub pozostania. Szanują każdego zawodnika, który ciężko pracował dla drużyny. Prawie wszyscy gracze Leicester City, którzy wygasli, zdecydowali się odejść, a najwybitniejszy 26-letni James Maddison również zdecydował się dołączyć do Tottenham Hotspur.