Home / Zlatan Ibrahimović Kończy 24-letnią Karierę Piłkarską

Zlatan Ibrahimović Kończy 24-letnią Karierę Piłkarską

To lato jest pełne rozstań, a starzy gracze odchodzą z pięciu głównych lig. Koniec sezonu oznacza nie tylko zakończenie zwycięstw i porażek, ale także smutek rozstania. Zlatan Ibrahimović oficjalnie ogłosił zakończenie kariery w Koszulka AC Milan . Żałował, że nie poprowadził zespołu do finału Ligi Mistrzów. Przy wrzawie i aplauzie publiczności Zlatan Ibrahimović po raz ostatni wszedł na stadion San Siro. Tym razem Zlatan Ibrahimović nie wszedł na boisko w Koszulka Piłkarska , ale w czarnej koszuli i spodniach, co jeszcze bardziej odświętniło scenę.

Drużyna wręczyła Zlatanowi Ibrahimovićowi najdroższy prezent, którym była czerwona Koszulka Piłkarska z numerem 11 podpisana przez zawodników drużyny. Kibice skandowali imię Zlatana Ibrahimovicia na boisku, a mimowolnie popłynęły łzy. 41-letni Zlatan Ibrahimović nie mógł ukryć wzruszenia, gdy zobaczył taką scenę. Tu wylewał łzy. AC Milan rzeczywiście bardzo się zmienił pod wodzą Zlatana Ibrahimovicia, dlatego kierownictwo zespołu jest wdzięczne za poświęcenie zawodnika.

W chwili, gdy fani widzą płaczącego Zlatana Ibrahimovicia, naprawdę doceniają wpływ i urok, jaki może przynieść piłka nożna. Zlatan Ibrahimović zakończył swoją 24-letnią karierę piłkarską w dziewięciu różnych klubach. AC Milan jest jedyną drużyną, do której powrócił Zlatan Ibrahimović, więc czuje ulgę, że może zakończyć karierę w tym zespole. W chwili, gdy Zlatan Ibrahimović wybuchnął płaczem, fani piłki nożnej na całym świecie zalali się łzami.