Home / Kylian Mbappé Odpowiedni Do Transferu To FC Barcelona

Kylian Mbappé Odpowiedni Do Transferu To FC Barcelona

Ulubiony transfer Kyliana Mbappé do Realu Madryt to coś, co znają wszyscy fani. La Liga to nie tylko Real Madryt, ale także FC Barcelona, Atlético de Madrid i inne drużyny. Kylian Mbappé rzeczywiście może zdecydować się na przejście do FC Barcelony, ale nie podobają mu się czerwone i niebieskie Koszulka Piłkarska .

Real Madryt może tego lata pokryć wysoką opłatę transferową Paris Saint-Germain, podczas gdy obecna sytuacja finansowa FC Barcelony wciąż jest w kryzysie. FC Barcelona będzie również zaangażowana w transfer Kyliana Mbappé, o ile będzie miała wystarczające środki. Ousmane Dembélé w FC Barcelona jest kolegą Kyliana Mbappé z reprezentacji Francji w piłce nożnej mężczyzn i mają dobrą koordynację taktyczną. Jeśli Kylian Mbappé przejdzie do FC Barcelony, jego pozycja nie będzie kolidować z Robertem Lewandowskim. FC Barcelona ma również znakomitych graczy, takich jak Pedri, Gavi i Frenkie de Jong, którzy mogą zapewnić Kylianowi Mbappé wielką taktyczną pomoc. Były kolega Kyliana Mbappé, Lionel Messi, grał w FC Barcelona, gdzie pełnił funkcję kapitana drużyny. Jest też Neymar, kolega z drużyny Kyliana Mbappé, który przeniósł się do Paris Saint-Germai po dobrych występach w FC Barcelona. Odkąd Neymar opuścił FC Barcelonę, nie został zastąpiony odpowiednim zawodnikiem.

Obecna FC Barcelona żałuje tylko wielu rzeczy. Nieudane transfery i struktura wynagrodzeń klubu doprowadziły do obecnej sytuacji. W przeciwnym razie FC Barcelona na pewno nie zrezygnuje z wyróżniających się młodych zawodników w okienku transferowym, a drużyna potrzebuje również młodych zawodników, aby zdobywać kolejne wyróżnienia. Wpływ Koszulka FC Barcelona osłabł, podczas gdy kierownictwo Realu Madryt odnosiło sukcesy. Idolem Kyliana Mbappé jest Cristiano Ronaldo, więc jego ostatecznym wyborem jest przejście do Realu Madryt.