Home / Silna Mentalność Angielskiego Piłkarza Bukayo Saki

Silna Mentalność Angielskiego Piłkarza Bukayo Saki

W zeszłorocznych finałach Pucharu Europy Bukayo Saka uczynił go największym grzesznikiem z powodu ostatniego błędu z rzutu karnego. W tym czasie Bukayo Saka był pod dużą presją psychiczną i nawet nie odważył się dotknąć Koszulka Anglia MS 2022 , którą nosił. Silny gracz zawsze jest w stanie pokonać barierę psychologiczną. Bukayo Saka powoli dostosowywał się po założeniu Koszulka Arsenal , a także osiągnął stabilny występ w Premier League.

Rok później Bukayo Saka udowodnił swoją wartość praktycznymi akcjami i zagrał dobrze w obu meczach tego Pucharu Świata. Chociaż Anglia zremisowała ze Stanami Zjednoczonymi, doceniono doskonałą umiejętność ataku Bukayo Saki. Istnieje duża różnica w sile między dwoma meczami Anglii i być może osiągnęli już konsensus ze Stanami Zjednoczonymi.

Minęła pierwsza runda tego Pucharu Świata, wśród których Anglia, Francja i Brazylia stały się najpotężniejszymi reprezentantami. W drugiej rundzie Anglia i Holandia zremisowały swoich przeciwników, a Katar przegrał obie rundy. Katar został pierwszą reprezentacją narodową, która odpadła z mundialu, a Argentyna i Niemcy muszą wygrać w drugiej rundzie, inaczej też odpadną bezpośrednio.