Home / Walia Bez żalu Pożegnała Się Z Mundialem

Walia Bez żalu Pożegnała Się Z Mundialem

Walii ostatecznie nie udało się pokonać Anglii i zatrzymali się w ostatniej fazie grupowej mistrzostw świata. Zakończenie Walii może być wynikiem, o którym wie wielu fanów, więc wszyscy są nadal bardzo wdzięczni za wkład uczestniczących w nim graczy. Po porażce Gareth Bale powiedział ze łzami w oczach: nie żałuje udziału w tym mundialu i ma nadzieję, że siła reprezentacji Walii będzie coraz większa.

To może być ostatni raz, kiedy Gareth Bale będzie nosił Koszulka Walia MS 2022 , gdy spełni swoje marzenie o występie na mundialu pod koniec swojej kariery. W końcu bardzo trudno jest wygrać mistrzostwa świata. Gareth Bale od samego początku stawił czoła mentalności skupiania się na partycypacji. Gareth Bale, który grał w Realu Madryt, rozumie, jak ważna jest ogólna siła zespołu, więc trudno jest dotrzeć do finału z siłą Walii.

Już teraz Walia bardzo się cieszy, że po 64 latach ponownie bierze udział w finale Pucharu Świata, więc ostateczny wynik nie jest już ważny. Kiedy reporter ponownie zapytał Garetha Bale'a o Real Madryt, powiedział tylko lekko: dopóki czegoś doświadczamy, powinniśmy traktować je z wdzięcznym sercem. Koszulka Real Madryt z numerem 11 zawsze będzie wspaniałym momentem dla Garetha Bale'a, kiedy dołączył do Ronaldo i innych kolegów z drużyny, aby zdobyć trzy kolejne tytuły Ligi Mistrzów UEFA.