Home / Futbolowy Duch Luki Modricia, Który Nigdy Się Nie Poddaje

Futbolowy Duch Luki Modricia, Który Nigdy Się Nie Poddaje

Tego lata, pełnego pokusy saudyjskich pieniędzy, ludzie myślą o Luce Modriću, jednym z graczy, który nie jest skłonny do pieniędzy. Ilekroć ludzie myślą o Luce Modriću, zawsze mimowolnie porusza ich jego futbolowy duch biegania na pełnych obrotach, nie przyznawania się do porażek i niepoddawania się. Luka Modrić dobrowolnie obniżył pensję i dalej grał wKoszulka Real Madryt . Wyraźnie wie, że tylko tutaj może przez cały czas utrzymywać dobrą kondycję fizyczną. Real Madryt jest znanym ośrodkiem ścisłego szkolenia menedżerskiego. Drużyna wymaga, aby sprawność fizyczna każdego zawodnika była w jak najlepszej kondycji.

W końcu Real Madryt ma zajęte rozgrywki. Po rozpoczęciu gry ciała zawodników muszą utrzymać sprawność fizyczną różnych zawodów. Rygorystyczny system zarządzania może stale poprawiać kondycję fizyczną zawodników, co może być również powodem, dla którego Luka Modrić nie chce opuszczać Realu Madryt. 37-letni Luka Modrić wciąż może przebiec cały dystans za każdym razem, gdy gra, i ma ducha futbolu, który nigdy się nie poddaje.

Wraz z cudami dokonanymi przez Chorwację na mundialu,Koszulka Luka Modrić z numerem 10 staje się coraz bardziej popularna wśród kibiców. Wielu fanów często mówi: Luka Modrić jest duchowym filarem życia, a jego duch niepoddawania się zawsze będzie zachęcał tych, którzy idą naprzód. Luka Modrić odrzucił 200-milionowy kontrakt z Arabii Saudyjskiej i nigdy nie chciał zerwać przyjaźni z Realem Madryt. Bez względu na to, jak zmieni się światowy futbol, wszyscy mają nadzieję, że Luka Modrić może zakończyć karierę w Realu Madryt. Reprezentuje niezastąpione przekonanie o dziedzictwie futbolu.