Home / Arsenal I FC Barcelona Borykają Się Z Różnymi Problemami

Arsenal I FC Barcelona Borykają Się Z Różnymi Problemami

Punktem kulminacyjnym meczu towarzyskiego było spotkanie Arsenalu i FC Barcelony, które łącznie strzeliły osiem bramek. Arsenal pokonał FC Barcelonę 5:3, a wielu graczy zdobyło bramki. Kai Havertz, który po raz pierwszy założył Koszulka Arsenal , spisał się dobrze i strzelił pierwszego gola w meczu. Po tym, jak Kai Havertz zdjął Koszulka Chelsea , dało to ludziom poczucie odrodzenia, nie był już w stanie braku entuzjazmu do gry.

Tego lata Arsenal wydał dużo pieniędzy na rekrutację wybitnych graczy, którzy dołączyli do nich i pokażą różne mocne strony w nowym sezonie. Sądząc po występie w meczu towarzyskim, Arsenal jest bardziej wybuchowy niż Manchester City, ale milczące porozumienie między zawodnikami nie zostało jeszcze w pełni ukształtowane. Każdy, kto doświadczył nieustannej, rzeczywistej walki, wierzy, że ta grupa graczy Arsenalu eksploduje z wielką siłą. Po dwóch latach wzmacniania Arsenalu, prawdopodobnie będą największymi rywalami Manchesteru City w przyszłym sezonie.

Słabość FC Barcelony pozostała niezmieniona, gdy obrona załamała się w drugiej połowie, dając Arsenalowi łatwe zwycięstwo. Po odejściu kapitanów Sergio Busquetsa i Jordiego Alby FC Barcelona pozyskała Iñigo Martíneza na czas, aby dołączyć, a nawet pozwoliła dołączyć do nich młodzieżowemu szkoleniowcowi Alejandro Balde. Obrońca to bardzo ważna pozycja i potrzebuje zawodników z bogatym doświadczeniem praktycznym i umiejętnościami defensywnymi. Młodzi zawodnicy na tej pozycji nigdy nie byli w stanie pokonać doświadczenia starych zawodników, dlatego trudno FC Barcelonie liczyć na zmianę linii obrony przez młodzieżowców.