Home / Sancho Z Manchesteru United Zdobył Trzy Czerwone Bramki Jednym Kopnięciem

Sancho Z Manchesteru United Zdobył Trzy Czerwone Bramki Jednym Kopnięciem

Przepisy gry w piłkę nożną stanowią, że podczas gry zawodnicy nie mogą kontrolować i posługiwać się piłką rękami lub ramionami. Ponieważ piłka nożna jest sportem opartym na stopach, a gra w piłkę nożną jest jedną z najbardziej podstawowych umiejętności w grach piłkarskich. Gdyby graczom pozwolono trzymać piłkę rękami, gra w piłkę nożną straciłaby swój niepowtarzalny charakter i zainteresowanie. Zaledwie wczorajszy mecz półfinałowy FA Cup, Manchester United zmierzył się z Fulham. Sancho, który miał na sobie Koszulka Manchester United, minął bramkarza i obrońcę, gdy ten miał kopnąć bramkę, ale William, który miał na sobie Koszulki Piłkarskie Klubowe, zablokował go ręką przed bramką. Sędzia pokazał Williamowi czerwoną kartkę po obejrzeniu VAR.

Trener Fulham Marco Silva odmówił przyjęcia kary sędziego i zlekceważył sędziego, za co sędzia pokazał mu czerwoną kartkę. Nie ma nic złego w otrzymaniu czerwonej kartki za faul piłki ręcznej w meczu. To, co powinien zrobić trener główny, to dostosować w czasie następną taktykę, zamiast kłócić się z sędzią. Mało tego, Mitrovic, inny zawodnik Fulham, był również niezadowolony z kary sędziego. Nadużył i popchnął sędziego, a sędzia ponownie pokazał mu czerwoną kartkę. Popychanie sędziego jest wyjątkowo niegrzeczne i lekceważące. Sancho z Manchesteru United stworzył w tym meczu słynną scenę trafienia trzech czerwonych.

Mecz zakończył się zwycięstwem Manchesteru United nad Fulham 3:1. Urok gry w piłkę nożną polega na tym, że wszyscy gracze ciężko pracują na ten futbol. Ale nie ma reguły bez zasad, a zasady są po to, by się do nich stosować. Jako wykwalifikowany piłkarz musisz mieć nie tylko silne umiejętności, ale także zachowanie i nastawienie pozwalające na przestrzeganie zasad. Niezależnie od tego, czy są to zawodnicy, czy trener, muszą przestrzegać zasad i szanować sędziów. Jeśli jest jakiś sprzeciw, powinni omówić go spokojnie. Nie kwestionuj zasad, nie mówiąc już o kwestionowaniu autorytetu sędziego.