Home / Koszulka Psg Z Własnym Nadrukiem Sama Data Może

Koszulka Psg Z Własnym Nadrukiem Sama Data Może

Koszulka Psg  Sama data może niewiele znaczyć dla wszystkich, z wyjątkiem najbardziej uważnych fanów Realu Madryt, ale 3 czerwca 2013 r. był dniem oznaczonym czerwoną literą dla hiszpańskich gigantów. Tego dnia uśmiechnięty Neymar został zaprezentowany na Camp Nou w Barcelonie, pokonując swoich wielkich rywali z cudownym Santosem i Brazylią po gorzkiej bitwie transferowej.

Madryt odważnie prezentował się w kolejnych latach, pomimo wyraźnego rozczarowania brakiem gracza, który jeszcze przed pierwszym kontaktem z europejską piłką nożną został uznany za przyszłą supergwiazdę. Niekończące się bóle głowy spowodowane przez Neymara i jego świtę oraz następstwa chaotycznych negocjacji Barcy, w tym szereg batalii prawnych, mogły zrehabilitować Madryt na poziomie finansowym. Jednak niewiele zrobili, aby złagodzić dokuczliwe uczucie, że zostali pokonani.

Prezydent Florentino Perez nie zaryzykuje powtórki z 3 czerwca 2013 roku. Od tego pamiętnego letniego popołudnia Madryt nie pozostawił kamienia na kamieniu w zapewnieniu, że najlepsze młode brazylijskie talenty przeniosą się na Bernabeu. Transakcja została Koszulka Piłkarska  potwierdzona w poniedziałek – zaledwie dzień po tym, jak skończył 18 lat – i była warta 35 mln euro (29,8 mln jenów/38,8 mln dolarów).