Home / Potężne Uderzenie Manchesteru City!

Potężne Uderzenie Manchesteru City!

Rozpoczął się pierwszy mecz Premier League w sezonie 2023-2024, a Manchester City zmierzył się na wyjeździe z Burnley. Haaland, De Bruyne i Rodri razem weszli do wyjściowego składu Blue Moon.

Mniej niż 4 minuty przed końcem meczu znów pojawiła się znajoma scena – Haaland strzelił gola i narodził się pierwszy gol Premier League w tym sezonie! Mało tego, Haaland strzelił dwa gole w pierwszej połowie i strzelił swojego setnego gola w pięciu głównych ligach. Przypomina to Lewandowskiego, który również nosi Koszulka Piłkarska Klubowe  z numerem 9. W okresie, w którym Harland strzelił 100 bramek, strzelił 114 bramek!

Drużyna znana z jasnoniebieskiego Koszulka Piłkarska  odniosła przekonujące zwycięstwo 3:0 nad gospodarzami, ale doświadczenie było słodko-gorzkie, ponieważ Kevin De Bruyne ponownie doznał kontuzji. Belgijski pomocnik jest sercem i duszą Manchesteru City, a jego więź z Haalandem jest jeszcze bardziej niesamowita, ale został kontuzjowany i upadł na ziemię w 22. minucie i został zastąpiony przez Phila Fodena. Jeśli De Bruyne naprawdę rozejmie się z powodu kontuzji na kilka miesięcy, będzie to ogromny cios dla Manchesteru City, ponieważ w następnej kolejności zmierzą się z Arsenalem, Manchesterem United, Liverpoolem i innymi silnymi drużynami!