Home / Ronaldo Strzelił Gola, Ale Bez Upału!

Ronaldo Strzelił Gola, Ale Bez Upału!

Cristiano Ronaldo strzelił gola, w końcu strzelił gola, czyli dominującą główkę! Sprawa ta nie wywołała jednak zbytniego ciepła. Wydaje się, że Ronaldo został porzucony przez czasy? Co więcej, Ronaldo napotkał również coś bardziej przerażającego niż spadek danych!

Jako pierwszy wrócił na scenę meczową, Cristiano Ronaldo, ubrany w Riyadh Victory No. 7 Koszulka Piłkarska , chociaż zmarnował dwa gole w pojedynkę, ale także strzelił dominującą główkę i poprowadził Al Nassr do pokonania Monastira 4:1. Ronaldo nie strzelił gola w pięciu meczach wcześniej, więc ten gol ma ogromne znaczenie. Ten gol pozwolił mu również wyprzedzić Gerda Müllera i zostać koronowanym królem głów.

Jednak zawstydzające jest to, że ten cel nie był tak gorąco poszukiwany, jak kiedyś. Nie ma wielu fanów dyskutujących o tej sprawie i nie jest ona nawet tak popularna jak telenowela transferowa Mbappe. Być może główne media piłkarskie pogodziły się z faktem, że Ronaldo jest stary, a fani są również zmęczeni niekończącym się marketingiem Ronaldo, a Benzema prawdopodobnie przyciągnie więcej uwagi w przyszłości. Kiedy Ronaldo jest na szczycie, każdy ma przynajmniej jedno Koszulka Ronaldo . Gdy ruch uliczny zniknie, będzie to straszna rzecz dla graczy!