Home / Szczęśliwa Gwiazda Wokół Messiego

Szczęśliwa Gwiazda Wokół Messiego

Kiedy Manchester City zakończył rewanż 3:1, argentyński napastnik Alvarez, który nosił koszulkę Koszulka Manchester City z numerem 19, spisał się dobrze. Wykonał podanie, strzał i asystę w zaledwie 8 minut, bijąc rekord po restrukturyzacji Ligi Mistrzów.

Według statystyk Alvarez rozegrał w tym sezonie 240 minut w Lidze Mistrzów, strzelił 5 goli i 2 asysty. Miał bezpośredni udział w zdobyciu 1 gola średnio w 35 minut, co jest bardzo efektywne. Warto wspomnieć, że w trzech meczach Alvarez wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Możliwość wykorzystania szans w ograniczonym czasie i ulepszenia zespołu to także demonstracja umiejętności Alvareza.

24 letni Alvarez lubi mieć gwiazdki wydrukowane na swoim Koszulki Piłkarskie , ponieważ zebrał prawie wszystkie tytuły i jest o krok od zostania graczem Wielkiego Szlema. Jednak pozycja utalentowanego Alvareza w Manchesterze City jest nieco zawstydzająca. Niemniej jednak jego rozwój w Manchesterze City jest oczywisty, co jest dobrą wiadomością dla Messiego i Argentyny.