Home / Koszulki Piłkarskie Dla Dzieci Juventus Romelu Lukaku

Koszulki Piłkarskie Dla Dzieci Juventus Romelu Lukaku

Koszulka Piłkarska Dziecięca Juventus  Romelu Lukaku powinien mieć swój oficjalny debiut w Interze w poniedziałkowy wieczór na San Siro przeciwko Lecce.

Będzie ustawiał się w kolejce dla drużyny, która go chce, i będzie grał dla menedżera, który od dawna o niego zabiegał, czyli Antonio Conte. Będzie to całkowicie kontrastujące z życiem, jakie pozostawił w Manchesterze United, gdzie klub i belgijski napastnik zdecydowali się na rozstanie z powodu różnic nie do pogodzenia.

Nadal wydaje się niezwykłe, że United, ich menadżer Ole Gunnar Solskjaer i wiceprezes wykonawczy Ed Woodward tak łatwo byli skłonni zrezygnować z Lukaku, który jest jednym z zaledwie trzech obecnie aktywnych graczy, którzy strzelili ponad 100 goli w Premier League, wraz z Sergio Aguero i Harry’ego Kane’a.

Kontynuacja artykułu poniżej Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? Lukaku wydawał się być dokładnie takim Koszulka Piłkarski Dziecięcy  zawodnikiem, jakiego United potrzebowało. Gdyby zapewnili mu radość i motywację, mógłby ich nagrodzić w jedyny znany sobie sposób – strzelając gole.