Home / Juventus Stroje Robert Lewandowski Jest Obecnie Najlepszym

Juventus Stroje Robert Lewandowski Jest Obecnie Najlepszym

Juventus Koszulka  Robert Lewandowski jest obecnie najlepszym zawodnikiem na świecie, a nie tylko najlepszym napastnikiem, mówi legenda Bayernu Monachium Lothar Matthaus.

Płodny Polak miał za sobą kolejną wyjątkową kampanię w sezonie 2019–2020, w której rekordy życiowe ustanowił frontman, który z wiekiem wydaje się być jeszcze lepszy.

31-latek strzelił 51 goli we wszystkich rozgrywkach, co pozwoliło mu podnieść poprzeczkę indywidualną ośmioma próbami, a przed nim kolejne występy w Lidze Mistrzów.

Kontynuacja artykułu poniżej Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? Oczekiwano, że Lewandowski będzie głównym pretendentem do Złotej Piłki 2020, ale France Football odwołało przyznanie Złotej Piłki ze względu na pandemię koronaawirusa.

Matthaus wierzy, że napastnik Bayernu zostałby Koszulka Pilkarskie Dziecięca  uznany za najlepszego zawodnika na świecie, a jego umiejętności wyniosły go na sam szczyt globalnej rozgrywki.