Home / Drzwi Do Premier League Są Zawsze Otwarte Dla Kane’a

Drzwi Do Premier League Są Zawsze Otwarte Dla Kane’a

Kane jest jednym z kluczowych zawodników Tottenhamu Hotspur w poprzednich sezonach. Teraz Kane nie jest już członkiem Tottenhamu Hotspur. Zdecydował się opuścić zespół i latem dołączyć do Tottenhamu Hotspur. Fani będący właścicielami tej Koszulka Piłkarska są bardzo smutni z powodu odejścia Kane'a, a wielu fanów nadal ma nadzieję, że będzie mógł wrócić.

Nie jest niczym nieuzasadnionym, że fani są smutni z powodu odejścia Kane’a. Urodził się w młodzieżowym treningu Tottenhamu Hotspur. Od debiutu w pierwszym składzie w Tottenhamie Hotspur w latach 2011-2012 stał się królem strzelców w historii klubu. 3 razy zdobył Złote Buty Premier League i 2 Złote Buty Premier League. Po raz drugi zdobył tytuł Gracza Roku Tottenham Hotspur. Dlatego Kane noszący Koszulka Tottenham Hotspur również wniósł swoją siłę w długą historię rozwoju. Jeśli Kane będzie mógł wrócić do Tottenhamu Hotspur, jakie jest nastawienie Tottenhamu Hotspur?

Prezes Tottenhamu Hotspur Daniel Philip Levy powiedział niedawno mediom, że jeśli pewnego dnia Kane będzie chciał wrócić do Premier League i będzie chciał wrócić do Tottenhamu Hotspur, będziemy mogli ponownie go podpisać.