Home / Koszulka Ronaldo Dla Dzieci Zespół Serie B, Piza, Spadł

Koszulka Ronaldo Dla Dzieci Zespół Serie B, Piza, Spadł

Koszulka Ronaldo Dziecięca  Zespół Serie B, Piza, spadł do trzeciej ligi Włoch, mimo że ma najlepszy wynik w defensywie w lidze.

Gwiazdy Monako muszą uczyć się od Martiala

Spadek Pizy, trenowanej przez Gennaro Gattuso, potwierdził się w poniedziałkowy wieczór po porażce u siebie z Cittadellą 4:1.

Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? Jednak pomimo dotkliwego charakteru tej porażki, Gattuso nadal zdołał stworzyć najsolidniejszą obronę w lidze, tracąc zaledwie 33 gole w 40 rozegranych do tej pory meczach.

Wiodąca w tabeli SPAL straciła w tym sezonie o trzy gole więcej niż Piza, co pokazuje dziwną sytuację, w jakiej znalazła się drużyna Gattuso.

Podobna sytuacja miała miejsce tylko raz w czterech najwyższych ligach angielskiej piłki nożnej, w 1928 roku, kiedy Cardiff City spadło z pierwszej ligi po stracie o Koszulka Piłkarska  dwa gole mniej niż jakakolwiek inna drużyna.