Home / To Domowy Kort Griezmanna!

To Domowy Kort Griezmanna!

Osiem dni później Atletico Madryt stworzyło okazję do zemsty na własnym boisku. Piłkarze wściekli na boisko wyszli na boisko. Tym razem to oni zostali zwycięzcami derbów Madrytu, na chwałę biało-czerwonych Koszulka Atlético Madryt !

Znowu wciągnięty w dogrywkę, tym razem fabuła rozwinęła się w odwrotnym kierunku! W 100. minucie Griezmann z niewielkiego kąta zdobył bramkę na 3:2! Po zdobyciu gola Griezmann pocałował murawę, to jest jego domowy kort! W 119. minucie Depay zaliczył asystę, a Riquelme strzelił gola po uderzeniu i przypieczętował wynik 4:2 i awansował do ćwierćfinału Pucharu Króla.

Nie ma wątpliwości, że za każdym razem, gdy Griezmann strzela gola dla Atletico Madryt, jego nowy Koszulka Piłkarska będzie miał inny rekord. Jak powiedział kapitan Atletico Madryt, Koke: Griezmann jest żywą historią Atletico Madryt i wszyscy się z niego cieszą! Jestem pewien, że nasz trener Simeone będzie tak szczęśliwy, że nie będzie mógł spać w nocy!