Home / Strój Juventus Z Własnym Nadrukiem Raheem Sterling

Strój Juventus Z Własnym Nadrukiem Raheem Sterling

Koszulka Juventus  Raheem Sterling czeka wyścig kondycyjny, aby być gotowym na starcie Manchesteru City z Realem Madryt w Lidze Mistrzów.

Reprezentant Anglii został zmieniony w ostatnich minutach niedzielnej porażki City z Tottenhamem 2:0, trzymając się za ścięgno podkolanowe.

Sterling w nadchodzących dniach przejdzie badania, które pozwolą ustalić, jak rozległa jest kontuzja, a pod koniec miesiąca odbędzie się wyjazdowy mecz 1/8 drużyny na stadion Bernebeu.

Kontynuacja artykułu poniżej Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? 25-latek najprawdopodobniej opuści niedzielne starcie Premier League z West Hamem, po którym nastąpi dwutygodniowa przerwa zimowa przed wyjazdem do Leicester.

Sterling miał już przerwę w grze w pierwszym składzie podczas tej przerwy, a Pep Guardiola zdecydował się dać swoim zawodnikom wolne, zamiast udać Koszulka Piłkarski Dla Niemowlaka  się na trening w Abu Zabi w ciepłe dni, jak to miało miejsce w poprzednich latach.