Home / Koszulka Mbappe Trening To Jedno, A ćwierćfinał Ligi Mistrzów To

Koszulka Mbappe Trening To Jedno, A ćwierćfinał Ligi Mistrzów To

Koszulka Mbappe  Trening to jedno, a ćwierćfinał Ligi Mistrzów to zupełnie inna sprawa. W pierwszej połowie Liverpool ledwo dogonił Toniego Kroosa i Lukę Modricia.

Keita, który we wszystkich rozgrywkach wystartował dopiero po raz dziewiąty w sezonie i zaledwie drugi w Europie, wyglądał na zagubionego, jako zawodnik pozbawiony rytmu, toczący się po dużej scenie.

W żadnym wypadku nie był sam. Występ Liverpoolu w pierwszych 45 minutach był zdumiewający, tak zły, jak wszystko, co wyprodukował przez cały sezon, a poza tym spisał trochę bzdur.

Do przerwy prowadzili 2:0, nie oddawszy ani jednego strzału, celnego ani niecelnego. Ostatni raz coś takiego miało miejsce podczas pierwszego meczu Ligi Mistrzów? Listopad 2014, wyjazdowy mecz z Realem Madryt.

Ostatni raz stracili dwa gole w pierwszej połowie meczu Ligi Mistrzów? 2005 przeciwko Milanowi w Stambule.

Klopp trafił Keitę przed przerwą, ale mógł wybrać dowolną liczbę celów. Fabinho był fatalny, Trent Alexander-Arnold został zdemaskowany, a trójka napastników: Mo Salah, Sadio Mane i Diogo Jota nie istniała. Z tyłu Nat Phillips i Ozan Kabak wyglądali, kim są – Tanie Koszulka Piłkarska  ograniczona liczba obrońców proszona jest o grę na najwyższym poziomie.