Home / Przyjdź I Poznaj Tylny Numer Gracza!

Przyjdź I Poznaj Tylny Numer Gracza!

Przez najbliższy miesiąc prawie wszyscy będą mówić o mundialu! Jeśli chcesz kupić koszulki piłkarskie, możesz przyjść do nowoscdlafanow.com!

Co powinienem zrobić, jeśli na boisku jest zbyt wielu graczy i nie mogę rozpoznać ludzi? To nie ma znaczenia, możemy zidentyfikować po numerze! Na boisku piłkarskim numery koszulki piłkarskie Reprezentacjaczęsto mają specjalne znaczenie. Liczby graczy w tym Pucharze Świata to 1-26, 1-11 to główni gracze, a inne numery to gracze rezerwowi.

Każdy numer na boisku ma swoją własną funkcję. Na przykład numer 10 to rdzeń pomocy. Jest zbyt wielu legendarnych piłkarzy, którzy noszą koszulkę z numerem 10. W Katarze można zobaczyć Messiego, Neymara, Mbappé, Modrica i tak dalej. Numer 7 oznacza szybkość i przełom. Gwiazdy takie jak Beckham, Raul i Figo nosiły koszulki z numerem 7. W Katarze są Ronaldo, De Bruyne, Grealish, Sun Xingmin itd. Numer 9 to najlepsza maszyna do punktacji zespołu. Kane, Lewandowski i Suarez będą nosić numer 9 do gry. Liczba 11 jest ucieleśnieniem szybkości i pasji. Bell, Felix, Gotze i inni recytują liczbę 11. A numer 1 reprezentuje stabilny poziom obrony drużyny. Neuer, Courtois, Alisson i inni są wszyscy znani. Nr 8 może nie jest wszystkim dobrze znany, ale jest niezbędny. Numery 2-6 zazwyczaj należą do obrońców. Jaki numer nosi twoja ulubiona gwiazda futbolu?