Home / Zdobądź Kartę Doświadczenia Króla Piłki Nożnej

Zdobądź Kartę Doświadczenia Króla Piłki Nożnej

W drugiej rundzie eliminacji do Mistrzostw Świata Ameryki Południowej Argentyna pokonała Boliwię 3:0. W tym meczu Messi, który był zmęczony fizycznie, nie zagrał i był świadkiem wielkiego zwycięstwa na ławce rezerwowych. Kto bez Messiego zapewni Argentynie numer 10 Koszulka Piłkarska ?

Do 87. minuty meczu Correa wychodził na scenę w koszulce z numerem 10, co wzbudziło aplauz kibiców. Kibice nie zdawali sobie sprawy, że tym zawodnikiem nie jest Messi. Tak naprawdę, kiedy Messi został zarażony nową koroną w styczniu 2022 roku, to Correa nosił Koszulka Piłkarska Reprezentacja nr 10; a jeden z najlepszych przyjaciół Messiego, Aguero, nosił koszulkę z numerem 10 7 razy.

Correa długo nie grał i nie miał zbyt wielu okazji do występów. Wstawiony przez niego Enzo otworzył wynik dla Argentyny w 31. minucie. Opowiadając o zwycięstwie na płaskowyżu na wysokości 4100 metrów, Enzo powiedział, że czynników środowiskowych nie można zmienić i dobrze się zaadaptował. Właśnie tego potrzebuje, aby nosić koszulkę drużyny narodowej. Jednak po meczu na dużej wysokości i wymagającym dużej wytrzymałości usta Enzo zbielały, a jego twarz zbladła podczas wywiadu. Nie wyglądał na tak zrelaksowanego, jak mówił!