Home / Szalone 7-0

Szalone 7-0

Ogólny stan Manchesteru United po mundialu można uznać za najlepszy spośród drużyn Premier League. Liverpool w tym sezonie jest w kiepskiej formie. W tym pojedynku dwóch czerwonych drużyn, które powinny być wyrównane, pokazały niesamowity wynik. 7-0! W starciu z szalonym Liverpoolem Ten Hag poniósł najgorszą porażkę od czasu objęcia urzędu. Czerwona Koszulka Piłkarska Klubowe Liverpoolu to wciąż najjaśniejszy kolor na Anfield! W pierwszych 45 minutach pierwszej połowy można powiedzieć, że obie drużyny były wyrównane. Do 43. minuty Gakpo, który w zimowym oknie założył Koszulka Piłkarska Liverpool , przełamał impas i prowadził 1:0. W drugiej połowie Liverpool rozpoczął szalony atak. Salah, Nunes i Gakpo strzelili po dwa gole. W 88. minucie spotkania Firmino, który wszedł z ławki, strzelił kolejnego gola, a ostateczny wynik ustalił na 7:0. Pod koniec meczu kibice gospodarzy wpadli w szał i długo nie opuszczali areny. Piłka nożna sama w sobie jest nieprzewidywalnym sportem, ale dla fanów Manchesteru United i Manchesteru United fiasko 7:0 jest niewiarygodne. Warto wspomnieć, że w ostatnich dwóch tygodniach Real Madryt 5:2 Liverpool, Barcelona 1:0 Real Madryt, Manchester United 2:1 Barcelona, Liverpool 7:0 Manchester United, dziwna sytuacja!